Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku wszystkich kierunków

Obowiązkowe szkolenie biblioteczne online będzie dostępne dla studentów I roku studiów stacjonarnych i zaocznych (licencjat, magisterium) od 12 października 2020 r. Szkolenie odbędzie się w formie prezentacyjnej, zakończy testem wyboru i będzie dostępne przez cały semestr zimowy. Dane do logowania na szkolenie biblioteczne zostaną Państwu wysłane na skrzynki pocztowe w domenie @uwr.ed.pl

Jak najszybsze zapoznanie się z prezentacją ułatwi Państwu sprawne korzystanie z katalogu i księgozbioru biblioteki.

Podkreślamy, że szkolenie biblioteczne nie jest równoznaczne z zapisaniem się do biblioteki. Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza nr 1 dostępnego na stronie internetowej Biblioteki Uniwersyteckiej (zakładka Aktualności).

Prezentację przygotowali pracownicy Biblioteki Instytutu Historycznego - Beata Nowak i Marcin Zubel.