Aktualności

W sprawach pilnych (np. rozliczanie kart obiegowych) prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 15:00

bips.wnhp@uwr.edu.pl ; tel. (071) 367-20-01 w.134

Biblioteka Instytutu Psychologii przypomina, że nie nalicza kar za przetrzymane książki

Prośby o udostępnienie kodów do IBUK LIBRA prosimy przesyłać na maila Biblioteki

Książki, które chcą Państwo zwrócić prosimy zostawić na portierni Instytutu Psychologii na półce Biblioteki IPs

Zgodnie z komunikatem Rektora UWr z dn. 9 listopada 2020 r. w sprawie ograniczenia usług bibliotek w Uniwersytecie Wrocławskim do dnia 29 listopada 2020 r. oraz z zarządzeniem nr 2/2020 Dziekana WNHiP UWr z dn. 12 marca 2020 r. o zabezpieczeniu obsługi procesów dydaktycznych i wspierających badania i dydaktykę na WNHiP Biblioteka Instytutu Psychologii UWr informuje, że na prośbę Czytelników Instytutu Psychologii UWr, może wykonać kopię cyfrową potrzebnych materiałów, o objętości do 20 stron jednorazowo, w terminie do 1 tygodnia od dnia zamówienia.

Szkolenie biblioteczne 2020/2021

Studenci I roku psychologii  /studia stacjonarne/ studia niestacjonarne/

Szkolenie biblioteczne w roku akademickim 2020/2021 dla studentów Instytutu Psychologii (studia stacjonarne i niestacjonarne) odbywa się w formule online. Szkolenie dostępne jest pod adresem https://e-edu.cko.uni.wroc.pl/course/view.php?id=3824. Aby odbyć szkolenie proszę zalogować się na platformie e-learningowej Uniwersytetu Wrocławskiego (za pomocą swojego konta Office 365 – nrindeksu@uwr.edu.pl i własne hasło) i podać klucz dostępu: password1234. Następnie należy zapoznać się z materiałami szkoleniowymi, a na końcu zaliczyć test. Powodzenia!

Zapisy do Biblioteki Uniwersyteckiej i Biblioteki Instytutu Psychologii wyłącznie poprzez system formularzy elektronicznych dostępnych na stronie internetowej:

Rezerwacja książek w Bibliotece Uniwersyteckiej od dnia 22.03.2018

Zawiadamiamy P.T. Użytkowników, że począwszy od dnia 22.03.2018 Biblioteka Uniwersytecka we Wrocławiu uruchamia funkcję zdalnej rezerwacji oraz prolongaty wypożyczonych materiałów bibliotecznych, znajdujących się w lokalizacji Biblioteka Uniwersytecka.

Warunkiem rezerwacji jest posiadanie ważnego konta bibliotecznego do wypożyczalni miejscowej i zalogowanie się do konta użytkownika w katalogu online.

Rezerwacja nie jest tożsama z zamówieniem, lecz oznacza wpisanie się na listę osób oczekujących na zwrot wskazanego egzemplarza.

Informację o dostępności i terminie odbioru zarezerwowanego egzemplarza użytkownik otrzyma pocztą elektroniczną na adres e-mail podany w formularzu zapisu do Biblioteki.

Prolongata wypożyczenia danego egzemplarza jest możliwa nie wcześniej niż 30 dni przed wyznaczonym terminem zwrotu.

Nie jest możliwa prolongata wypożyczenia egzemplarza, którego termin zwrotu został już przekroczony lub egzemplarz ten został zarezerwowany przez innego użytkownika – zgodnie z § 57. 4. Regulaminu Udostępniania Zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej we Wrocławiu.

Prosimy P.T. Użytkowników o aktualizację adresów e-mail w wypożyczalni miejscowej Biblioteki Uniwersyteckiej.

Rezerwacja materiałów bibliotecznych krok po kroku