Wprowadzenie - Nowa strona o epidemii

Szanowni Koleżanki i Koledzy,
Drodzy Studenci i Doktoranci,

Epidemia nie zwalnia. Rośnie liczba zarażonych i chorych, ale jak na razie nasza wspólnota trzyma się mocno. Wszyscy są zdrowi, zajęcia odbywają się - choć określenie: 'normalnie' byłoby przesadą. Jednocześnie wszyscy staramy się, by w tej nadzwyczajnej sytuacji zachować nasze najważniejsze wartości żywe. Po to, by nasze instytuty, Katedra i cały Wydział były godną częścią Uniwersytetu - wspólnoty prawdy i otwartości. Chciałbym Wam wszystkim za to bardzo podziękować!

Jednocześnie aby zapewnić Wam dostęp do najświeższych informacji oddaję Wam do użytku stronę poświęconą naszym działaniom w czasie epidemii. Znajdziecie tu nie tylko aktualności i dokumenty, ale przede wszystkim odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie wszystkie uwzględniliście - przesyłajcie je do nas. Będziemy działać dalej.

Życzę Wa wszystkim, pracownikom, doktorantom i studentom, przede wszystkim zdrowia. Ale zaraz potem - odwagi i wytrwałości w kreowaniu naszego Uniwersytetu. Pamiętajcie - #uniwrocneversurrender!

Z wyrazami szacunku,

/Prof. dr hab. Przemysław Wiszewski