ROZDANIE DYPLOMÓW ABSOLWENTOM STUDIÓW STACJONARNYCH WYDZIAŁU NAUK HISTORYCZNYCH I PEDAGOGICZNYCH

Rozdanie dyplomów 1

W rześki poranek 18 listopada 2017 r. miało miejsce rozdanie dyplomów absolwentom studiów stacjonarnych Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Uroczystość odbyła się w auli Marianum w Gmachu Głównym. Archeolodzy, etnolodzy, historycy, historycy sztuki, kulturoznawcy, muzykolodzy, pedagodzy, psycholodzy... rocznik 2016/2017 odebrali nagrody i dyplomy. Było radośnie, bywało poważnie. Przemawiał Dziekan, prof. Przemysław Wiszewski, Prorektor, prof. Jan Burdukiewicz, ogłoszzono wyniki konkursu na najlepszą pracę z zakresu historii XX w. i wręczono zzwiązaną z nim nagrodę im. prof. W. Wrzesińskiego (prof. Teresa Kulak i dr Jacek Wrzesiński). Prorektor, prof. J. Burdukiewicz przekazał nagrody książkowe absolwentom wyróżniającym się w czasie swoich studiów.

A potem - rozdano dyplomy! Z pełnym poświęceniem aktu wręczenia dyplomów dokonali prodziekani, doc. dr Alina Czapiga, dr hab. Joanna Wojdon, dr hab. Witold Jakubowski, wspierani przez mgr Katarzynę Turlej i mgr Danutę Malicką. Studenci biegli, stali w kolejce, paparazzi robili zdjęcia... Niektórzy dotarli mimo przeszkód stawianych przez kontuzje - dodajmy, że odniesione poza naszym spotkaniem. Zakończyliśmy wezwaniem do radości - póki wciąż jesteśmy młodzi!

Mamy nadzieję, że nas nie pozostawicie, że będziecie do nas wracać... Przynajmniej myślami! To też się liczy! A gdy najdzie Was chęć - zajdźcie odwiedzić naszą małą wspólnotę w instytutach, katedrze, na Wydziale. Czekamy na Was!

Rozdanie dyplomów 2

Rozdanie dyplomów 3